תהליך הקליטה ביישוב

שילה ותמר כנרתי26

צילום: שילה ותמר כנרתי

שילה ותמר כנרתי31

צילום: שילה ותמר כנרתי

שילה-ותמר-כנרתי18

צילום: שילה ותמר כנרתי

הליך הקליטה המתואר מיועד הן לשוכרים והן לרוכשים בית.

הליך הקליטה כולל: היכרות עם היישוב, ראיון עם ועדת היכרות ואבחון גרפולוגי.

היכרות עם הישוב:

עם התעניינותכם הראשונית ולפני שאתם "מרימים טלפון" אנו מציעים להתחיל את ההיכרות בשיטוט באתר זה, כאן תוכלו לקרוא מידע כללי אודות תקוע, על אירועי התרבות, מוסדות החינוך וחיי הקהילה, פתיחה של ה״תקועיתון״ המועלה אף הוא לאתר (העיתון המקומי, שבועי, המכיל מידע עדכני) תוכל לשקף לכם את השיח הציבורי ואת האווירה ביישוב. אתם יכולים לעלעל גם בכמה גיליונות אחורה בכדי לקבל תמונה שלמה יותר.

באתר ובתקועיתון מתפרסמים אירועים הנערכים ביישוב, אתם מוזמנים להגיע לאחד האירועים המתאימים לכם, זה יכול להיות פעילות שגרתית בספריה, שיעור קבוע, הרצאה או כל פעילות אחרת – בריכה ושהייה בפארק המרכזי, שם תוכלו לפגוש בחודשי הקיץ משפחות עם ילדים קטנים אם יש לכם מכרים בתקוע תוכלו כמובן להגיע אליהם, לקבל מידע בע"פ ולשאול שאלות.

באופן כללי אנו מציעים להגיע מספר פעמים לתקוע בכדי להעמיק את ההיכרות שלכם עם היישוב ולבדוק את התאמתכם לקהילה שלנו, עוד לפני שאתם מתחילים בהליך הקליטה שידרוש מכם השקעה מסויימת.

במקביל אנו מציעים לכם לבדוק אופציות מגורים בתקוע (ע"פ המידע המובא בעמוד המידע למתעניינים) בכדי שתוכלו להתרשם מהמחירים ומהאפשרויות הקיימות. התקדמות בהליך הקליטה מותנית במציאה עקרונית של אפשרות מגורים בתקוע. בשל ההתעניינות הרבה והגדילה המואצת אנו לא מקיימים "שבתות קליטה" מטעם היישוב. אם יש לכם מכרים/ קרובים בתקוע, מומלץ להגיע לשבת היכרות.

למשפחות עם ילדים בגיל בי"ס מומלץ לבקר בביה"ס. לתיאום :02-9962251

על מנת שנוכל לקבוע לכם ראיון עם ועדת היכרות יש:

הליך הקליטה עצמו כולל שני שלבים עיקריים:

1.   שאלון קליטה דיגיטלי

2.   אבחון גרפולוגי

עבור שאלות כלליות לגבי מגורים בישוב כמו מיסים עלויות תיבות דואר וכיוצא בזה נא לפנות למזכירות תקוע:

טל' במזכירות היישוב כל יום בין השעות 8:00-12:00  02-9964568 שלוחה 0.

שימו לבהליך הקליטה לוקח זמן. עליכם לקבוע מועד לראיון מינימום חודשיים או יותר, לפני המעבר בפועל. למשפחות עם ילדים המעוניינות לעבור לתקוע בתחילת שנה – יש להירשם למעונות, לגנים ולבית הספר במזכירות היישוב כמה שיותר מוקדם בכדי להבטיח את מקומכם במוסדות החינוך.

מזכירות תקוע וועדת היכרות מבקשת להדגיש כי על מנת לרכוש בית ביישוב יש לעבור הליך קליטה מלא. מי שרוכש בית מבלי לעבור הליך קליטה מלא מסתכן בהפסד ממון